Interlux CMS - a big picture

Medicīnas iekārtu INŽENIERIS

Interlux, SIA
Noliktavu iela 9, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads , LV-2130

"Excellence is doing ordinary things extraordinarily well."

   - John W. Gardner

Interlux text and image block

Darba Apraksts

• Medicīnisko iekārtu un sistēmu uzraudzība, apkope, serviss un remonts;
• Regulārām pārbaudēm pakļauto ierīču tehniskā uzraudzība un neatbilstību novēršana;
• Klientu sūdzību uzklausīšana un piemērotāko risinājumu piedāvāšana;
• Iekārtu un sistēmu reģistru un dokumentācijas uzturēšana;
• Konsultēt klientus par produktu iespējām un apmācīt pareizā to lietošanā un apkopē;
• Konsultēt klientus gan klātienē, gan pa telefonu, iespēju robežās apvienojot vizītes ar preču piegādi;
• Pētīt, izzināt un analizēt patērētāju vajadzības.

Prasības

• Vismaz profesionālā augstākā izglītība inženierzinātņu jomā;
• Darba plānošanas un organizācijas prasmes, analītiska domāšana;
• Labas iemaņas darbā ar datoru, vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar Linux un Microsoft OS;
• Svešvalodu zināšanas (krievu un angļu valoda) komunikācijai ar sadarbības partneriem;
• Prasme lasīt un saprast tehnisku informāciju svešvalodās;
• Rūpīgums, precizitāte, darba izpilde orientēta uz detalizāciju;
• Labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā;
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• Ieteicama iepriekšēja darba pieredze.

Piedāvājam

• Interesantu un dinamisku darba vidi;
• Atsaucīgus un draudzīgus kolēģus;
• Atalgojumu 1500 - 2000€ pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no iepriekšējās pieredzes un kvalifikācijas;
• Apmaksātu darba telefonu, datoru un automašīnu;
• Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
• Profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
• Progresīvu, 35 stundu darba nedēļu.

Pieteikumus gaidīsim līdz 31.08.2021. un sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “Interlux” (reģ. nr. 40003793189, juridiskā adrese: Noliktavu iela 9, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130) Jūs brīvprātīgi mums atļaujat darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt Jūsu personas datus, kas norādīti Jūsu iesūtītajos pieteikuma dokumentos.